Świętokrzyski Portal Innowacji
 
Wersja dla niewidomych
Szukaj


English version

"Najszybszym sposobem na odniesienie sukcesu jest podwojenie tempa popełniania pomyłek."
Thomas Watson,
twórca potęgi IBM

Jesteś 384304 gościem
na naszej stronie
Świętokrzyski Portal Innowacji - "Świętokrzyska Victoria" - XV edycja

Logo Świętokrzyska VictoriaSzanowni Państwo, uprzejmie informuję, że ruszył nabór do XV edycji Nagrody Marszałka “ŚWIĘTOKRZYSKA VICTORIA”. Uroczysta gala, podczas której ogłoszone zostaną wyniki odbędzie się w dniu 23 czerwca 2023 r. o godz. 18.00 w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach. W celu uniknięcia dublowania się ważnych imprez, zwracam się z prośbą o uwzględnienie tego terminu przy planowaniu Państwa wydarzeń, również w jednostkach podległych.

Zwracam się także z uprzejmą prośbą o jak najszersze rozpowszechnienie informacji dotyczącej tegorocznego naboru.

Zgłoszenia można nadsyłać do 31 marca 2023 roku. Kandydatury, jak co roku, przyjmowane są w trzech kategoriach – Osobowość, Przedsiębiorczość oraz Samorządność.

Ideą Nagrody jest promowanie najbardziej aktywnych świętokrzyskich samorządów, przedsiębiorstw i osób – społeczników, działających na rzecz swoich środowisk. Nagroda przyczynia się jednocześnie do integracji tych środowisk i pozytywnie wpływa na ich wzajemne relacje. Statuetki Świętokrzyskiej Victorii otrzymują te podmioty, które poprzez swoją działalność podnoszą rangę Województwa Świętokrzyskiego oraz promują region, stając się jego wyjątkowymi ambasadorami.

Celem Nagrody jest również wspieranie prorozwojowych inicjatyw osób fizycznych i prawnych działających na terenie naszego regionu, a także promocja dobrych praktyk w zakresie zarządzania i kreowania rozwoju regionu. Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: „Samorządność” (dla gmin i powiatów), „Osobowość” (dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, społeczników, regionalistów, itp.) i „Przedsiębiorczość” (dla firm z regionu).

Nadsyłanie wniosków we wszystkich kategoriach potrwa do 31 marca br. Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła przyzna po pięć nominacji w każdej kategorii, następnie wyłoni laureatów piętnastej edycji „Świętokrzyskiej Victorii”.

Więcej informacji: https://www.swietokrzyskie.pro/rusza-xv-edycja-nagrody-marszalka-swietokrzyska-victoria/ Data dodania: wtorek, 24 stycznia 2023
 
Baner Regionalna Strategia Innowacji Województwa Świętokrzyskiego
Logo projektu Innowacyjna edukacja – nowe możliwości zawodowe
Logo projektu Usługi doradcze dla MŚP
Logo projektu KEEP ON
Logo projektu ENERSELVES
Baner aktualizacji uszczegółowienia inteligentnych specjalizacji Województwa Świętokrzyskiego
Logo projektu nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region
Współpraca międzynarodowa
Kręgi innowacji
Innowacje na Facebooku
Kanał You Tube
Nowości

 
cofnij do góry
copyrights @ 2010 - 2024
Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Departament Inwestycji i Rozwoju
Oddział ds. Innowacji i Transferu Wiedzy


Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego